Jaga:     
Nipid

11 head ideed pühadeks

Tegele pühadel asjadega, milleks argipäevadel aega ei jagu. Mõtle järele, mida tahaksid teha ning koosta nimekiri. Siin mõned ideed inspiratsiooniks.

- Mine uisutama. Olgu selle loodusliku talvega, kuidas on, liuväljad on mitmel pool avatud, samuti uisulaenutus.
- Mõtle järgi, millise toreda inimese või perega oled viimasel ajal lubamatult harva suhelnud. Helistage ja saage kokku, võta kaasa iseküpsetatud kook.
- Joonista midagi, tee käsitööd või värvi ära magamistoa sein. Sa oled seda ammu tahtnud teha!
- Tee hoidiseid. Justnimelt nüüd, sest poes müüdavatest välismaistest viljadest saad teha ennenägematuid hõrgutisi. Kõiksugu põnevad retseptid leiad internetist, nii kodumaistelt kui välissaitidelt.
- Mängi lauamänge. Erinevaid. Sõprade ja perega - nad on ammu tahtnud sinuga pikalt ja segamatult aega veeta.
- Mine metsa! Võta kaasa termos kuuma kohviga, suupisted, sõbrad, pere ja koer ning nautige seda, mis argipäevast hoopis kõrvale jääb.
- Mine muuseumisse ja kontserdile. Või kuhugi, kuhu sa tavaliselt kunagi ei lähe. Elamus on garanteeritud, tunned ennast senisest jälle pisut kultuursemana.
- Sõida Riiga, Stockholmi või Helsingisse, mine muuseumisse, raamatupoodi ja kohvikusse. Pole paremat varianti juhtme seinast tõmbamiseks kui riigipiiri ületus.
- Tee kindel plaan uueks aastaks. Mõtle välja, millise uue hobiga tahaksid tegeleda või mida juurde õppida ning tee ettevalmistusi selleks.
- Tee head. Sina oled toimekas ja nutikas, sul on ellujäämiseks vahendid olemas. Väga paljudel on asjad hoopis teisiti. Mõtle, keda saaksid aidata ning tee seda! Kohe praegu!
- Tee sporti! Nüüd pole sul küll ühtki vabandust! Pikk jalutuskäik sobib ka.

(Foto: pexels.com)

0 kommentaari