Pintsli ja kohvriga

BLOGI! Enne ja pärast: magamistoa suur stiilimuutus 

Allikas: pintslijakohvriga.wordpress.com, 18. jaanuar 2017, 21:04
Blogi Pintsli ja kohvriga õpetab sel nädalal, kuidas soodsalt ja kavalalt anda magamistoale uus ja värske ilme. Piilu järele! 

dsc_0427fullsizeoutput_ff4

Tegelikult on magamistuba juba sissekolimisest saati olnud enam-vähem valmis. Nüüd aga saime viimase asja sätitud- selleks oli mu elu esimene baldahhiin! Otsustasime, et kuna kaldlaega on üsna keeruline midagi erilist välja möelda, siis oleks köige ägedam vöimalus panna kardinapuu lakke ja sellest omamoodi baldahhiin luua. Need 4 ühesugust kardinat ostsin aastakese tagasi Kuressaare kaltsukast (hind oli 1,80 €/tk).

Mida me siis tegime? Värvisime seinad ilusaks- valgeks ja pöranda vahetasime juba suure remondi käigus välja. Maas on ikka laminaat, aga imeilus hele toon. Rohkem polnudki vaja! Muu on juba ilusate asjade töö. 

fullsizeoutput_fe5fullsizeoutput_fe6fullsizeoutput_fe0fullsizeoutput_ff2fullsizeoutput_ff0fullsizeoutput_fe9fullsizeoutput_fe3

Kaks aastat tagasi ostsin kaltsukast ühe imelise Maroko stiilis lühtri. See pood oli tegelikult päris naljakas- asus (vöi on ka siiani?) ta Virstu sadamas ning seal ei olnud tegelikult mitte midagi pönevat! Vanad elektritarvikud, ehitusest ülejäänud materjalid ja muu selline kola, ehk siis mitte midagi ütlev pood. Tuhnisin seal natuke, sest praamini oli aega… Hakkasin juba välja astuma ja nägin seda lampi. Lihtsalt imeilus käsitöö oli kogumas vanas aidas tolmu. Maksis 50 €.. Hullumeelne! Asusin läbirääkimisele, sest kaasa olin vötnud ainult 25 € ja nagu näha lamp on nüüd jöudnud omale kohale. Tösi, hetkel küll on ta lihtsalt dekoratiivne ese, kuid loodetavasti hakkab temas tulevikus ka tuli paistma. 

fullsizeoutput_fee

Piltidel olevad padjad on ostetud köik taaskasutusest - hind kuni 1 €. Pooled padjad kannavad Indiska kaubamärki. Luksuslikud metalltoolid on samuti taaskasutusest. Maksid 15 €/tk ja need on päriselt-päriselt mu köige lemmikum kasutatud mööbli ost! Jalanöu sisse käivad vormijad on saadud tasuta asjade kastist.