2
fotot
Jaga:     
Blogid | PintslijaKohvriga

ENNE JA PÄRAST: kriidivärviga peeglilaud

Brette isetegemise blogist Pintsli ja kohvriga jagab nippe, kuidas anda tuhmunud peeglilauale ja järile kiirelt uus šikk välimus. 

fullsizeoutput_150efullsizeoutput_150d

Jeanne d’Arc Vintage matt värvi koolitus

Kriidivärvi koolituse raames otsisin miskit toredat mööblitükki mida värvida. Olemasolev, kuid ilmetult seisev peegellaud oli selle ürituse tarbeks ideaalne projekt- midagi muud tal viga ei olnudki, kui et värv oli pisut igavnenud ning mönest kohast kulunud. Värvimise, vahatamise ja kanga vahetuse peale kulus kokku köigest kolm tundi.

ENNE-2

Mida ma tegin ja kasutasin?

Kasutasin Jeanne d’Arci sinakas-halli, French Gray tooni. Värvi kulus kaks kihti, täpselt ühe väikese purgi jagu ja veidi jäi ülegi. Viimistlesin pealt sama brändi läbipaistva- ja musta vahaga, mille kandsin peale puuvillase lapiga (vana pluus sobib väga kenasti!). Musta vahaga toonisin ääri ning tekitasin nö. varjulise efekti. Tulemus peale vahatamist jäi üliäge! 

fullsizeoutput_150afullsizeoutput_133ffullsizeoutput_1502fullsizeoutput_150cfullsizeoutput_133a

Kiire kangavahetus

Komplekti kuulunud järi sai uue katte tegelikult väga lihtsalt– leida tuleb sobiva suurusega kangatükk ning kinnitada see klambripüstoliga. Vana kangast ma alt ära ei vötnudki, kuna see hoiab pehmendust paremini paigal.

fullsizeoutput_1509fullsizeoutput_1505fullsizeoutput_1506fullsizeoutput_1501fullsizeoutput_1503

Jeanne d’Arc kriidivärve ja vahasid on vöimalik osta Pärnus Mööblisahvrist.

Vaata blogi lähemalt SIIT