4
fotot
Jaga:     
Nipiraamat

Stiilsed kompostrid, naiselikud aiakärud ja nunnud aiakuurid

Keteri iseloomuga aiatarbed püüavad pilku ja murravad müüte. Tasub süveneda – sel aastal võib ka Sinul aiahooaeg teisiti alata!

Iga detail Sinu aias võiks olla läbimõeldud ja esteetiliselt ilus. Kompostreid kiputakse ikka paigutama kuhugi okste vilusse, silma alt ära. Hea uudis on see, et tegelikult tehakse ka kompostreid, mis annavad aia välimusele iseloomu. Keteri kompostrid pole lihtsalt mingid plastmasskastid, kuhu kompost paigutada. Nendel kompostritel on nii välimust kui sisu. Eriliselt väärib väljatoomist Deco[ES1]  komposter, mis tänu oma puiduimitatsioonile näeb välja tõeliselt stiilne. Mahult jäävad kompostrid vahemikku 340–650 liitrit. Tasub ka ära mainida, et Keteri kompostrid on kliendisõbralike hindadega.

Kui komposter soetatud, on tõelisel aiapidajal vaja ka aiakäru. Enamik kaubanduses müüdavaid aiakärusid on väga õhukesest plekist, mistõttu[ES2]  kipub nende kandevõime olema üsna väike ja kasutusiga lühike – nad lähevad ruttu vormist välja, rooste või katki. Keteri kärud on üleni plastmassist. Tänu sellele on nad ka hästi kerged. Easy Go sarja naiselikud aiakärud on täiesti teistsuguse disainiga kui ülejäänud turul pakutavad analoogid. Nad on perenaisele käepäraseks abivahendiks oma iluaias või põllulapil toimetamiseks. Keteri aiakärusid[ES3]  on mugav puhastada ja hooldada. Vali endale välja sobiv värvitoon ja aiatööde hooaeg võib alata!

Kui aga teie peres toimetab aias peamiselt meesterahvas, võib talle paremini sobida Realbarrow aiakäru. See on traditsioonilisema kujuga, veidi mehelikuma disainiga ning väga hea balansiga käru – kerge lükata, tõsta ja kallutada.

undefined (Photographer:Daniel Lailah)

Kui moodne plastikust aiakuur Sulle liiga tavalise mulje jätab, võid valida näiteks Keteri Oakland mudeli, mis näeb välja just nagu puidust majake. Ja mis oleks armsam kui laste mängumaja meenutav aiakuur? Oaklandi aiakuurid on kergesti värvitavad. Oletame, et Sul on kirsipunane maakodu Noarootsi mererannal ning unistad just kirsipunasest aiakuurist – see on saavutatav kerge vaevaga. Nagu kõik Keteri asjad, on ka aiakuurid valmistatud plastikust, seega on nad täielikult ilmastikukindlad. Eesti kliimas on ju väga oluline, et aiakuur peaks vastu nii käreda talve, sügisesed vihmad kui ka suvise lauspäikese. Keteri aiamaju on eri suuruses, 1-2-ruutmeetristest kuni 7-8-ruutmeetristeni. Keteri töötajad lubavad, et aiamaja kokkupanemine on lihtsam ja vähem aeganõudev kui 200-tükise pusle kokkusaamine.

Kompostreid, aiakärusid ja -majakesi võid minna kaema Keteri esindussaali A. Le Coq Arenal. Samuti on kogu valik toodetest väljas netipoes www.e-store.ee

0 kommentaari