Uudised

Telli kõige praktilisem ja mitmekülgsem elustiiliajakiri Nipiraamat!  

Nipiraamat , 23. jaanuar 2018, 18:45
 
Kõigile tellijatele kingituseks raamat «Tujutõstvad toidud, mida armastame ja mille retsepte jagada põlvest põlve».

Juba lapsepõlvest mäletame, et lauale tõstetud toit võib tekitada nii rõõmu kui ka kurbust. Head tuju tekitavad need toidud, mis meile maitsevad ja mida me armastame, ning isu nende järele ei kao kuhugi ka aastakümnete möödudes – me teeme neid ikka ja jälle ja pakume neid ka oma lastele, andes nii retsepte edasi põlvest põlve. 

Valiku aluseks on enda kogemused pere- või tuttavate ringis pakutud toitudest, aga ka reisidel saadud kulinaarsetest elamustest. 

Osa siinsetest retseptidest on naeruväärselt lihtsad ja nõuavad vähe aega, samas võivad teised olla hirmutavalt pika ettevalmistusajaga. Aga uskuge – see kõik on suurepärase tulemuse nimel. 

Lisaks loosime kõigi tellijate vahel välja viis Nipiraamatu postkast-ideekarpi. See on valge postkast, mis sisaldab meisterdustarbeid, värve ja vahendeid postkasti kaunistamiseks. Lisaks on sees ka paar üllatust!

Tasuta kingituse saamise eelduseks on vähemalt poolaastane püsimakselepinguga ajakirja Nipiraamat tellimus. Tellijal, kes on tasuta kingituse vastu võtnud, kuid soovib enne poolaasta möödumist lepingu korraliselt lõpetada, tuleb hüvitada kingituse harilik väärtus.

Kingituse saab kätte Ajakirjade Kirjastuse kontorist Tallinnas, Niine tn. 11, 5. korruselt E-R kell 9-17 alates 08.01.2018. Soovi korral saadame kingituse ka Itella Smartpost'i automaati (lisandub kulu 3.20 € paki kättesaamisel) - palume valiku teha tellimust vormistades.

Kampaania kestab kuni 25.02.2018. 

 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2600
helen.serka-sanchez@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee