Nipid

Lea Dali Lion annab nõu! Nii saad rohkem energiat! 

Autor: Kelly Kipper, allikas: Nipiraamat, 4. aprill 2018, 12:39
Lea Dali Lioni olek on siiras ja soe.  Foto: Laura Strandberg
Veebruarikuu Nipiraamatu avaloos rääkis muusik Lea DaliLion, kuidas rämpsmõtted röövivad rõõmu. Ta jagab meile häid nippe, kuidas saada rohkem energiat.

"Ühiskondlik hoiak ja elurütm ei soosi energeetililist puhastumist, kuna see võtab aega, aga viimast pole tänapäeval kellegil," räägib Lea. Siiski jagab ta paar soovitust, mis aitavad end tasakaalukamalt tunda. 

·      Kontrolli oma mõtteid ja tundeid! Meenuta, et lood iseennast. Sa oled, mida tunned, näed ja arvad. Nõnda on lihtsam tõrjuda koledaid mõtteid ning olla päriselt ilus, hea ja tore, mitte nii ainult näida.

·      Söö rahulikult ja armastusega! Kui närid toidu korralikult, aeglaselt läbi, kulutad sellele vähem energiat kui ahmides ja samal ajal telefoni vahtides. Rahulikult süües lased kehal täiskõhutundega harjuda. See tähendab, et pärast söömist oled energiline, mitte loid ega väsinud.

·      Nikerda, meisterda, joonista. Käsitöö võtab aega, aga puhastab energiat, kuna keskendud detailidele ja mõtetele, mitte ei rahmelda ringi.

·      Mediteeri õhtuti. Kui sul on ees vähe unetunde, puhasta oma keha ja mõtted enne uinumist- nõnda on ärgates rohkem energiat. Kõnts seljas kurnab sind ka magamise ajal.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2600
helen.serka-sanchez@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
levi@ohtulehtkirjastus.ee