Nipid

NIPID | Lea Dali Lion annab nõu, kuidas saada rohkem energiat ja leida sisemist tasakaalu 

Kelly Kipper, 24. september 2018, 16:26
Lea Dali Lioni olek on siiras ja soe. Foto: Foto: Laura Strandberg
Muusik Lea Dali Lion leiab, et rämpsmõtted röövivad rõõmu ja tänapäevases sagimises on raske leiada tasakaalu. Ta jagab häid nippe, kuidas selle kõigega toime tulla.

"Ühiskondlik hoiak ja elurütm ei soosi energeetililist puhastumist, kuna see võtab aega, aga viimast pole tänapäeval kellegil," räägib Lea. Siiski jagab ta paar soovitust, mis aitavad end tasakaalukamalt tunda. 

Kontrolli oma mõtteid ja tundeid! Meenuta, et lood iseennast. Sa oled, mida tunned, näed ja arvad. Nõnda on lihtsam tõrjuda koledaid mõtteid ning olla päriselt ilus, hea ja tore, mitte nii ainult näida.
Söö rahulikult ja armastusega! Kui närid toidu korralikult, aeglaselt läbi, kulutad sellele vähem energiat kui ahmides ja samal ajal telefoni vahtides. Rahulikult süües lased kehal täiskõhutundega harjuda. See tähendab, et pärast söömist oled energiline, mitte loid ega väsinud.
Nikerda, meisterda, joonista. Käsitöö võtab aega, aga puhastab energiat, kuna keskendud detailidele ja mõtetele, mitte ei rahmelda ringi.
Mediteeri õhtuti. Kui sul on ees vähe unetunde, puhasta oma keha ja mõtted enne uinumist - nõnda on ärgates rohkem energiat. Kõnts seljas kurnab sind ka magamise ajal.

Lea Dali Lioni olek on siiras ja soe. Foto: Foto: Laura Strandberg