Nipid

Tõeline segadus! Jumestuskreemid või peitepulgad - mida ja millal kasutada? 

Tekst: Kelly Kipper, allikas: Nipiraamat, 5. juuni 2018, 12:18
Jumestuskreemid ja peitepulgad - mida ja millal kasutada? 
Iluosakonnas jalutades võid leida mitmeid salapäraste nimedega tooteid, mis panevad nõutult õlgu kehitama. Jumestuskunstnik Ketlin Kivi aitab selgust tuua.

Primer'eid ehk meigialuskreeme on erinevaid: niisutavaid, matistavaid, valgustpeegeldavaid, siluvaid ja korrigeerivaid. Nende kasutamine valmistab naha jumestuseks ette, ühtlustades nahatooni ja peites naha ebaühtlusi, nagu kortsukesed ja poorid, tagades kauapüsiva tulemuse.

BB-kreem (Blemish/Beauty Balm) on niisutav ja nahka toitev toode. See on kergema katvusega kui jumestuskreem, kuid katvam kui tooniv päevakreem. Toode sobib veatule nahale või meigialuskreemiks.

CC-kreem (Color Corrective/Control) on üsna kerge katvusega nahatooni korrigeeriv toode. See ühtlustab jumet, peites punetuse ja laigukesed. Sobib ka tuhmile nahale värskuse andmiseks.

DD-kreem (Daily Defence) on variant kuhu on koondatud nii BB- kui ka CC-kreemi parimad omadused. DD-kreem hooldab nahka ja tasakaalustab ebaühtlast jumet. See sisaldab ka päiksekaitsefaktorit ja sobib kasutamiseks tervel kehal.

Peitepulk ja korrektor peidavad hästi üksikuid ebatäiusi. Peitepulk meenutab pakendilt huulepulka, korrektor aga võib olla nii tuubis, väikeses potsikus kui ka keeratava otsikuga pliiatsina.

Valgustpeegeldav korrektor on mõeldud silma all kasutamiseks. See peidab tumedad silmaalused ja võlub pilgu säravaks.

Valgustpeegeldavad pliiatsid sarnanevad highlighter'itega ja neid võib kasutada nii silmameigis silmadele sära andmiseks kui ka highlighter'i asemel. NB! Valgustpeegeldav pliiats ja korrektor pole sama asi.

Jumestuskreemid ja peitepulgad - mida ja millal kasutada? 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2600
helen.serka-sanchez@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee