Inimesed

Artikkel on ilmunud Nipiraamatus oktoobris 2017. 

Liina Randpere kodu sisustamisest: „Ise tehes tuleb palju soodsam!“ 

Tuuli Mäemat, 2. november 2019, 16:43
«Kui midagi oli vaja saada, siis kõige kindlam viis oli see ise valmis teha. Nii on see minu jaoks siiani,» ütleb naine. Foto: Laura Strandberg

Saatejuhi ja treenerina tuntud Liina Randpere ei leia sageli poest meelepäraseid asju. Et süda oleks rahul, teeb ta need hoopis ise või kohandab vana asja. «Nii tuleb ka palju soodsam!» ütleb naine oma kogemuse põhjal.

Oma kodu köögilaua ja toolide üle, millel istume, on Liina väga õnnelik. Kuna neil käib külas palju sõpru, on hea laua ümber koguneda. Perenaine planeeris uue laua tegemist väga põhjalikult. «Asetasin vanas kodus lauale taldrikud, pokaalid ja salatikausi arvutamaks, kui suur peab olema uus laud, et kõik ilusti ära mahuks. Muidu on alati probleem, et ruumi jääb väheks,» naerab treener. Üsna pea mõistis ta, et vaja läheb väga suurt lauda. Mööblipoes hindu vaadates sai kiirelt selgeks, et ost kujuneks liiga kalliks. Nii mõtles ta koos elukaaslasega nutikama lahenduse. «Tellisime tammepuidust lauaplaadi ja leidsin interneti kaudu mehe, kes tegi lauale jalad. Lauaservad lõikasin jahinoaga ebatasaselt ühtlasemaks, et mulje jääks vana ja kulunud,» kirjeldab Liina laua saamise lugu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. oktoober 2019, 18:08
KODULUGU | Kui kohtuvad vana ja uus: hubane perekodu Kassisabas
1. juuli 2019, 18:48
Läbi raskuste teistkordselt emaks saanud Liina Randpere: „Raseduste katkemisest peaks kindlasti rohkem rääkima!“
28. november 2018, 11:13
Liina Randpere: „Vaid treenides ilusaid kõhulihaseid ei saavuta!“

;