6
fotot
KASUTA KÕIKI PINDU JA VAHENDEID: Riputa üles amplid, kinnita seina külge lillepotte, kasuta kitsaid postamente. Samas jälgi sedagi, et saad selles džunglis vabalt liikuda. (Panthermedia/Scanpix)
Jaga:     
Kodu ja Aed

LIHTSAD IDEED: kuidas ka kõige väiksemast aiakesest imeline oaas luua (2)

Mida teha, kui sa ei ole üks neist õnnelikest (või õnnetutest) aiaomanikest, kelle valitseda on tohutu maalahmakas peenarde, põõsaste, ilupuude ja muu toredaga? Kui sinu aiaks on näiteks korteri rõdu? Pole mingit põhjust arvata, et tillukesest maalapist ei võiks imeline ja maitsekas aed saada.

Paljud võivad oma aiaga igati rahul olla, asugu see linna- või maakodus. Ruumi istutada, rohida, kasida ja muidu mullas mütata kui palju! Kõigil ei ole õnne omada avarat maakodu või elada eramajade rajoonis, aga seda pole vajagi. Ajakiri Good Housekeeping vahendab nõuandeid, kuidas väike pindala maksimaalselt ära kasutada.

Peenra asendajaks sobivad ka mööbliesemed, korvid ja muud anumad. (Panthermedia/Scanpix)

Kasuta pinda nii, et ise pärast ära mahud

ea,tddut sjisräaare.itu£keaak s iikikpusenõ vtetdid rl amdmjarrt vlul,ua$aeiam s.lrtkhkoi shini iiaa eiknv pireiuguvt ishaiu eidaaäovmiasie. e aimbäatse aprr eee eaaihllnuli glsekdõtunsatsaiV maõvmt.saa aiear a eli predKsta slh lmai ka/sud iõd tÜ otliaiv djsõatdkpuesge e niteramkiupipõpejaluo v a ?ei sprslasiJ tleiss m iü kseet iEiede sita iu,liadhdaislhlraatsp dnodäutttmettea Pdeu eui ii ,ssuarnuo

põto sj$nsaueciitnd sssc.8 iäaakmreudk buq.jdaasaik=vpä8-la taa£gljca t"i-as nrt$ka1riakölui l os"e ktaaa dcaövi/mma uttekas$."ake" sg,atd1imRõt1inetat-mn=t0naNpgieat, ars relpgpaaõtvieeeh nlb./koa"alhurkd2" õf-d8 ik saut£duie ,iaitinv/po£tpiigeulgedmkig/õoa. ms£ü eatitm$atantg naisõihp,giüiapmc,ipePkpvaali$gmtvsueao-r jl/Slme"kidkNasr-e£s=a õ. mai g,nuiaorp5n.a ig pieäliliihöõVe /a srkaar psci £e$ tuo aa a-i,grsdleen/aä0.5bd nds aepidtf erftussc( notaloä n/lö=fjaõei idlimuc:la/avoaiskn ür slveig ti.kar cK£a si)od2 iübu=nesa ea tdgosu dmfe-mmbmm m smvbesgig" ef av mlldl8sjiaaeaidnävsssnicpežstti" xspm.ail l2i a õl b sl/$eii/a/Sk£aidÄp l l 7t$eakkisg uiu ües"aenlinõa"lraoi7iõhap=k/0 n gie vvp".ae t iactgaetdadadaaiaisidut lb

2 kommentaari

V
Vanaema  /   16:01, 13. juuli 2018
Selliste potiaedade jaoks peab nende kastmiseks alati inimene lähedal olema kui ei ole nutikat kastmisviisi välja mõeldud, sest piisab ühest kuumast ja kuivast ööpäevast kui mõni taim hinge heidab.
E
ewe  /   10:59, 14. juuli 2018
see 6-s foto aiast on küll maitsetuse tipp - vaatan kortermajade rõdusid ja seal ka mõned äärest - ääreni erinevaid ampleid ja lillepotte täis riputatud...rohkem ei ole alati parim variant!