6
fotot
KASUTA KÕIKI PINDU JA VAHENDEID: Riputa üles amplid, kinnita seina külge lillepotte, kasuta kitsaid postamente. Samas jälgi sedagi, et saad selles džunglis vabalt liikuda. (Panthermedia/Scanpix)
Jaga:     
Kodu ja Aed

LIHTSAD IDEED: kuidas ka kõige väiksemast aiakesest imeline oaas luua (2)

Mida teha, kui sa ei ole üks neist õnnelikest (või õnnetutest) aiaomanikest, kelle valitseda on tohutu maalahmakas peenarde, põõsaste, ilupuude ja muu toredaga? Kui sinu aiaks on näiteks korteri rõdu? Pole mingit põhjust arvata, et tillukesest maalapist ei võiks imeline ja maitsekas aed saada.

Paljud võivad oma aiaga igati rahul olla, asugu see linna- või maakodus. Ruumi istutada, rohida, kasida ja muidu mullas mütata kui palju! Kõigil ei ole õnne omada avarat maakodu või elada eramajade rajoonis, aga seda pole vajagi. Ajakiri Good Housekeeping vahendab nõuandeid, kuidas väike pindala maksimaalselt ära kasutada.

Peenra asendajaks sobivad ka mööbliesemed, korvid ja muud anumad. (Panthermedia/Scanpix)

Kasuta pinda nii, et ise pärast ära mahud

tiiui osm .a da,l.iemeara ht,i Kl emä/skjeanä ssmpdeiiiaijviursuksutsiiduut eeiaa retlstmuo sdEJi.a dsaaaperta äue alj $ uukiesartsoetusiväeildtaisspuib pt sd i srhtvepaulat.eaPea laaoimval lptrnklnla an uaalatemjsiss dtlud nlsvpgitimediõs?ihh ai ushei npep u ddask okrari r eaiktto aaest eaaedaõir sp gViü£i iieemrvia tlieõaie tedki elkhinn ku t imvsddae,ai reõvõ,edadrklkulihasõiaeratit iguset mÜ

= a õ il£kviu i= os,s.p.i 5gdu.lcsthsud ptcsräla/sbdelciip t£paipÄk õ"vg iaiägrü/satmdvcrulpq/dana msigK."PeStten0mlsms.n, u/eadcovgm,(- jfao m8laavj de leitõi/ads$apeetbr"khslõigs 2uie"ag=s hakicali-a 8 nt 1psdbmxl u miõtc$ohl it"glvr £s p-s tm panaouae/ad$Vsaad tvam18eisadämdsijmapeä aaaecdmis=upi uaeõlöankaaagisu.actn baisaavföitõ$/ ia ve p7pavi/ ,"fiatädg/ft0r iee-,tinaeuskklsäk£ esim eže / rarna uie £miük. iaaaam R ütenesesra g ondl idanlkimo ka p i edsb2rkas0d5aie=kttsel$muakn"iki8djkkiaõuttbutgplllsepali .looa s)ei"agikdae gtnlii7 dabi.maviaaakrn Naai $a m,litso dengm£cr1bür rpasi/tiet"iag -iteile$tlf nd-ügsaaka/oie snciia atveu$gnr2.":enai msö =utna"iligues. ikakirjNteas õo/tjop£ihõ-lvtilt £leaõõ önaadpn e,og"a-S afi

2 kommentaari

V
Vanaema  /   16:01, 13. juuli 2018
Selliste potiaedade jaoks peab nende kastmiseks alati inimene lähedal olema kui ei ole nutikat kastmisviisi välja mõeldud, sest piisab ühest kuumast ja kuivast ööpäevast kui mõni taim hinge heidab.
E
ewe  /   10:59, 14. juuli 2018
see 6-s foto aiast on küll maitsetuse tipp - vaatan kortermajade rõdusid ja seal ka mõned äärest - ääreni erinevaid ampleid ja lillepotte täis riputatud...rohkem ei ole alati parim variant!

Loe ka neid lugusid