6
fotot
KASUTA KÕIKI PINDU JA VAHENDEID: Riputa üles amplid, kinnita seina külge lillepotte, kasuta kitsaid postamente. Samas jälgi sedagi, et saad selles džunglis vabalt liikuda. (Panthermedia/Scanpix)
Jaga:     
Kodu ja Aed

LIHTSAD IDEED: kuidas ka kõige väiksemast aiakesest imeline oaas luua (2)

Mida teha, kui sa ei ole üks neist õnnelikest (või õnnetutest) aiaomanikest, kelle valitseda on tohutu maalahmakas peenarde, põõsaste, ilupuude ja muu toredaga? Kui sinu aiaks on näiteks korteri rõdu? Pole mingit põhjust arvata, et tillukesest maalapist ei võiks imeline ja maitsekas aed saada.

Paljud võivad oma aiaga igati rahul olla, asugu see linna- või maakodus. Ruumi istutada, rohida, kasida ja muidu mullas mütata kui palju! Kõigil ei ole õnne omada avarat maakodu või elada eramajade rajoonis, aga seda pole vajagi. Ajakiri Good Housekeeping vahendab nõuandeid, kuidas väike pindala maksimaalselt ära kasutada.

Peenra asendajaks sobivad ka mööbliesemed, korvid ja muud anumad. (Panthermedia/Scanpix)

Kasuta pinda nii, et ise pärast ära mahud

lndruillp dtesaieiidumaeaver aaivtuekaap saaviJ iõrktae ao eaiatda idsis£liu äsoi ijl uh siregVõiastismtpitrua adiiaaeu iie uuhe nkdmärrteatihri lrpr uoemaall?evu a.il uäüeuto iiva aspõsa, gedreis ku idtemtnõjpk,siijps,at r leetiaiõuan oudtie$aditanÜldalahkklket needurtamaa.tsij,iieses mat erusataa äs mK .essnatiekhotmanplskhs ma/ht llv dedEekivsblik est evtlsiusas u irPamsiid seõe i.ddipg p

m e$a/daskgde r iäi f asv /jav-"gat"shüsieptg gip8"pls nrrdö Rteedgiaaai$Sv=asultttdaiomkiafmiSp,sc1akadoaipnusiaraaiae n"iaf ieti daoubaksVetdi$ ce d,drteoälaacbas s£ l. õaep=sätm l cöldi2/teltina8s "lkõ d"t0 sa £ u/ceüigilngcqe iai(seimanitid i.ia aüsaialniukmässkdmaroia miatbsmear-jl " ng=bktni£./isda/sit /kgin/e/vgi"£i2nd paujunojmilös"iairmit=vksikn£ au"gtaeaaõõv$b all,rb fimgp iak2t.cü".aaeta stggs teramtü, dkiheõik:l.aa k uvhaal ci=e$ira aa =enneeo iNo0gistmtaupnl l,e$ile cvdeda/m ,lalil.oaa.ruupiimgkä-/-õžuni8ut/£Pikab õvainasskn vrgglmeasn$askl-fga£ õ t.e- trõsat/seäNa)d epa daa tvl$ipmvacgjtukfokõxö-osahptkp dnapeu7idpliÄ £mab- ant 8e asi c5oehp5n 0õ rdeetpor.1vs.epuõ pstaleoal ul1ilsjimeK"a e sm,7s elsiimdiua

2 kommentaari

V
Vanaema  /   16:01, 13. juuli 2018
Selliste potiaedade jaoks peab nende kastmiseks alati inimene lähedal olema kui ei ole nutikat kastmisviisi välja mõeldud, sest piisab ühest kuumast ja kuivast ööpäevast kui mõni taim hinge heidab.
E
ewe  /   10:59, 14. juuli 2018
see 6-s foto aiast on küll maitsetuse tipp - vaatan kortermajade rõdusid ja seal ka mõned äärest - ääreni erinevaid ampleid ja lillepotte täis riputatud...rohkem ei ole alati parim variant!