Uudised

Üritused sellel nädalavahetusel 

Toimetas Helen Serka-Sanchez, 19. juuli 2018, 10:18
Mine vahvatele üritustele koos perega! Foto: Pixabay.com
Suvisel ajal ei saa kurta, et midagi pole teha. Siin valik muusika- ja kogupereüritustest, mis toimuvad 20.-21. juulil.

Festival lastele

Rõõmsate Laste Festival toimub juba kolmandat korda Pärnu rannapargis 21. juulil. Üritus pakub vahvaid tegevusi kogu perele, mänge, vingeid esinejaid, tervislikku maiustamist ja palju inspiratsiooni selle kohta, mida perega koos teha.

Info: http://lastefestival.ee/

Tule Vormsile!

Vormsi kohvikutepäeval, 21.juulil, on koduhoovid kõigile huvilistele avatud ning saab uudistada, kuidas vormsilased elavad. Näidatakse oma päikesepaneelidest toituvat elamist, loomi, linde ja palju muud põnevat. Igas kohas pakutakse ka isetehtud jooki, sööki, kala ning korraldatakse täikasid.

Info: https://vormsi.ee/vormsi_events/avatud-ouede-ja-kohvikute-paev/

Uudista Eesti talusid

Neljas üle-eestiline avatud talude päev toimub 22. juulil. Näha saab ettevõtteid alates Eesti suurimast piimatootmisest kuni kodumaiste siidrivabrikuteni, Eesti parimaid mahetootjaid, suuri ja väikesi looma- ja teraviljakasvatajaid, aiandeid, puuvilja- ja marjakasvatajaid, ravim- ja maitsetaimede kasvatajaid, väiketöötlejaid ning turismitalusid.

Info: http://www.avatudtalud.ee/

Muusikat täis Narva

Baltic Sun muusikafestivali eesmärk on luua keset lühikest Eestimaa suve 18.-21. juulil päevad täis päikeselist muusikat ja elamusi. Narva Hermanni linnuse hoovi välilavale astuvad tuntud ja ilmateinud artistid kõikjalt Läänemere riikidest ja kaugemaltki. Stiililiselt kostub muusikat popist rokini, folgist jazzini ja indist bluusini. Festivalil astuvad üles Kristjan Järvi,  NOËP, Anne Veski, Erik Pärnoja. Väismaistest esinejatest näeb ja kuuleb Maia Hirasawat, Alexander Rybakit, ansamblit Bravo jpt.

Info: https://balticsun.ee/et/

Metsareivile!

Setomaal Treski Küünis toimub 21. juunil Metsareiv, kus esinevad Metsakutsu, Oopus ja Puuluup.

Info: https://www.ticketer.ee/metsareiv-treski-kuunis/

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2600
helen.serka-sanchez@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee