Nipid

MEELELAHUTUS | Kuidas aega veeta kui torm on põhjustanud elektrikatkestuse? Neid 4 mängu saad mängida kogu perega. 

Nipiraamat, 27. september 2018, 22:39
Kui elekter läheb ära Pexels, Pixabay
Sügisõhtud lähevad kiirelt pimedaks ja kui torm on viinud elektri, siis on igavus kiire tekkima. Ära heida meelt! Pakume neli toredat tegevust, mida kogu perega ette võtta.

1. Lase alateadvus valla

2. Meeliarendav peitus

Pime tuba lisab peitusemängule põnevusnoote. Samas arendab mäng meeli nagu kuulmine, kompimine ja miks mitte ka haistmine. Selleks et üks otsimiskord liiga pikaks ei veniks pange ajalimiit. Sellisel juhul säilib mängul tempo ja peidusolijad ei jää pimedas toas tukkuma.

3. Võistulaulmine

Eestlased on ikka laulurahvas ja nüüd paneme selle proovile võistulaulmisega. Moodustage võistkonnad ja otsustage järjestus, kes kelle järel laulmise üle võtab. Esimene võistkond laulab ühest laulust neli rida. Järgmine võistkond peab hiljemalt 5 sekundi pärast laulma neli rida teisest laulust, jne. Laule korrata ei tohi. Kes ei suuda 5 sekundi jooksul jätkata langeb mängust välja.  

4. Varjuteater muinasjutuga

Sättige ennast mõnusalt põrandale patjadele või tekile istuma. Leidke kaks taskulampi, mida kasutades saaksid kaks inimest käte abil varje tehes anda edasi muinasjuttu. Keegi alustab ühe lausega lugu ja igaüks hakkab seda järgemööda täiendama. See võib olla ka unejutu eest, mis suigutab pere pisemad unele.

Kui elekter läheb ära Pexels, Pixabay

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2600
helen.serka-sanchez@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee