Videod

VIDEO | Kas teadsid, et tavalist pesukäsna saab kasutada ka muuks kui nõudepesuks? Vaata videost järele! 

Toimetas Laura Karro, 11. oktoober 2018, 13:40
Mida põnevat saab teha pesukäsnast?Foto: congerdesign, Pixabay
Pesukäsn kõlbab kasutamiseks ka mujal kui ainult köögis valamu ääres. Vaata videost seitset lahedat meisterdust, mida teha käsnast ja käsnaga!

1. Lõika tühjast šampoonipudelist aasaga tops nii, et pudelisuu jääks allapoole. Pane topsik segisti külge rippuma ja märg käsn sinna sisse. Üleliigne vesi voolab otse valamusse.

2. Lõika käsnast väikese purgi suurune tükk. Täida purk mullaga, lisa vahepeal käsn ja lisa taimed. Käsn toimib vee hoidjana.

3. Lõika suurem pesusvamm pooleks ja ümarda servad. Lõika svammi sisse seebisuurune auk, kus saad seepi hoida ilma, et seebihoidjasse tekiks seebilöga.

4. Lõika naturaalsest käsnast paari cm paksused jupid, seo nöörid külge ja pane muffinivormidesse. Sulata seebiteoks vajalik materjal ja sega sisse toiduvärv. Kalla seep käsnadele ja lase taheneda.

5. Tee väikese klaaspurgi metallist kaane sisse naaskliga augud. Lõika kaanesuurune käsnatükk ja liimi kaanele. Kalla purki pesuvahend, keera kaas peale ja hakka nõusid pesema.

6. Murra pesukärn kokku ja pista klaaspurki. Kalla sisse küünelaki eemaldaja. Pista lakitud küünega sõrm purki ja tõmba vastu käsna puhtaks. Imelihtne viis küünelaki eemaldamiseks!

7. Leota käsna vees, pista minigrip kilekotti ja suru õhk välja. Pista kotike sügavkülma ja kasuta paar tundi hiljem külmaelemendina toidukotis.

Allikas: Nifty

Mida põnevat saab teha pesukäsnast?Foto: congerdesign, Pixabay