Uudised

Sünne Valtri: „Helistan abikaasale kasvõi kell neli hommikul, ta ärkab üles ja tuleb mulle järele. Mina teen tema jaoks sama!“ (11)

Tuuli Mäemat, 31. oktoober 2018, 16:03
Sünne Valtri peab suhtes oluliseks teineteisemõistmistFoto: Aivar Kullamaa
Populaarse lauljanna Sünne Valtri suhtest pole ka peale 20 aastat kadunud kirg ja armastus. Intervjuus Nipiraamatule avaldas ta oma eduka suhte saladuse.

„Kaks asja, mida ma kunagi ei tee: ma ei virise mehe kallal ega keela tal kuskile minna,“ toob naine välja selle, mis on nende 20 aastat kestnud liitu toetanud. Kui omavahel on kõik hästi, ei teki kummalgi tahtmist kõrvale vaadata, ütleb naine. Oluline on ka teineteist mõista. „Kui ma naudin sõbrannadega kauem veini, helistan abikaasale kasvõi kell neli hommikul, ta ärkab üles ja tuleb mulle järele. Mina teen tema jaoks sama!“
„Ja no huumor on asendamatu! Me sobime hästi ja oleme nüüd ka kokku kasvanud!“ Kohati käib neil teineteise mõtete ja tunnete lugemine justkui õhu kaudu. „Me tähtsustame väga kodu – see on üks püha paik, kus peab olema rahu ja vaikus. Kui kodus ka puhata ei saa, kus siis veel?“ esitab menuka rahvabändi solist mõtlemapaneva küsimuse.

Sünne Valtri peab suhtes oluliseks teineteisemõistmistFoto: Aivar Kullamaa

Samal teemal

7. oktoober 2018, 22:27
ÕL VIDEO | Sünne Valtriks kehastunud Liis Lemsalu: mind tuli natuke vormikamaks teha, põhimõtteliselt olin teki sees
8. september 2018, 20:08
GALERII | Avaldamata lõigud Sünne Valtri intervjuust

11 KOMMENTAARI

t
Täpselt 1. november 2018, 19:12
Kui minu mees mu sõbrannadega öösel veini mekib ja helistab, lähen ka kasvõi kell 4 talle järgi.
k
Kana 1. november 2018, 09:21
See ongi maainimeste probleem rohkem, kes kuskil Kohilas elavad. Linnas oskab igaüks 6 euroga koju sõita ükskõik miskell ja ei pea keegi talvel autot välja kaevama sellepärast kl 4 öösel.
Loe kõiki (11)