Uudised

Kristi Nilov: „Inimesed võiksid anda endale võimaluse olla õnnelik ja vabaneda suhtest, mis teeb õnnetuks.“ 

Helen Serka Sanchez, 5. november 2018, 16:15
Kristi Nilov on nüüd oma elukaaslase Jan Loigoga kihlatud.Foto: Laura Strandberg
Nüüd õnnelikku armastust nautiv produtsent Kristi Nilovi elu pole alati nii ilus olnud. Just tänu mitmetele õppetundidele on ta teinud oma elus vajalikud korrektuurid, et olla õnnelik ja elada seda elu, mida ta ise tahab.

„Näen kõrvalt, kuidas elatakse agoonilises suhtes, kus on palju armukadedust. Nendes suhetes pannakse tihti vastutus oma õnne eest abikaasale, aga ei saa öelda, et mees teeb kedagi õnnetuks! Igaüks peaks ise oma õnne looma, sest seda, mida sa suhtes teisele annad, saad ka vastu. Juhul, kui sa ei saa vastu piisavalt armastust ja maailmavaated on erinevad, tuleb tõdeda, et suhe ei toimi,“ märgib „Kodutunde“ produtsent.
Ka tema enda elus on olnud halbu suhteid ja vaesust, mis on pannud ta elu üle järele mõtlema. Selleks, et oma elu muuta, peab muutma enda suhtumist – seda kohustust ei saa panna teistele.
Üks elumuutvaid otsuseid oli lõpetada kehvasti toimiv kooselu oma laste isaga. Tagasi vaadates leiab ta, et kooselu otsus sai tehtud liiga noorelt ja kergekäeliselt. Suhte alguses võib kõik tunduda ilus, kuid märgata ja oluliseks tuleb pidada ka esimesi märke, mis võivad suhte hiljem rikkuda.

Mõttejõudu teha oma elus vajalikud muudatused on Kristi saanud mitmetest raamatutest. Tema öökapil võib leida need raamatud:
“Luule Viilma. Elul on kaks poolt” Autor: Lea Arme
“Vihatants. Lähisuhtemustrite muutmise käsiraamat naistele” Autor: Harriet Lerner
“Viis aastat peidus” Autor: Maire Aunaste
“Kuidas jõuda oma soovide täitumiseni” Autor: Carolyn Boyes

Kristi Nilov on nüüd oma elukaaslase Jan Loigoga kihlatud.Foto: Laura Strandberg

Samal teemal

22. oktoober 2018, 13:39
Kristi Nilov julgustab: lõpeta enda süüdistamine ja usalda oma sisetunnet!
18. oktoober 2018, 08:55
Palju õnne ja armastust! Kristi Nilov on kihlatud