Kodu

VAATA PILTE! Õdus elamine vanas ühiselamus 

Tuuli Mäemat, 10. jaanuar 2019, 14:08
Avatud elutoas saab kogu pere mõnusalt koos aega veeta. Laura Strandberg
Rakvere linnas, ühes kollases majakeses asub kodu, mida ostes laiutas seal täielik tühjus. Noor ja hakkaja paar nägi selles võimalust luua päris oma kodu, olgugi, et tegu oli vana ühiselamuga. Pereisa tegi kogu kodu oma kätega ja üheskoos loodi kodu, kus on nii mõnus olla.

Kui tahad luua oma kodu päris nullist

Samal teemal

Mõelge erinevalt. Kuigi öeldakse, et kodu on lihtsam luua, kui paar mõtleb samamoodi, on näiteks tubade asetuse plaani joonistades hea, kui luuakse võimalikult erinevaid lahendusi. Nii jõutakse parimani.
Usalda spetsialiste. Kõiki töid ei tasu ise teha. Otsustaval hetkel saime aru, et peaksime appi võtma sisekujundaja, kelle plaani järgi ehitades jäime väga rahule. Usaldasime tema kogemusi ka valguslahenduse loomisel. Ka elektri- ja torutööd jätsime spetsialistide hooleks, sest ise poleks me kõike osanud või oleks see tunduvalt kauem aega võtnud.
Küsi nõu ka sõpradelt. Kui teil ei ole võimalust palgata sisekujundajat, näidake oma mõtteid ja plaane sõpradele ning perele, sest värske pilguga võivad teised asju hoopis teistmoodi näha.
Leidke aega ka teineteisele. Kui teil on laps
ja koos ei ole võimalik remonti teha, leidke kasvõi üks päev nädalas aega, et olla perena koos ja teha midagi muud peale remondi.

Avatud elutoas saab kogu pere mõnusalt koos aega veeta. Laura Strandberg
Kuna noorte eelmises kodus oli palju põrandavalgusteid, siis seekord tahtsid nad rohkem valgusteid seinale paigutada. Laura Strandberg

Vannituba, kus ruumist puudust juba ei tule. Laura Strandberg
Sisustamisel on usaldatud Eesti meistrimehi ja sisustuselemente soetatud IKEAST. Laura Strandberg
Detailidest selles kodus puudust juba ei tule. Laura Strandberg
Magamistuba on nii mahedates toonides, et uinumisega raskusi ei tohiks olla. Laura Strandberg

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2600
helen.serka-sanchez@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee