Uudised

Hing Fekeli: „Kui lähed vastumeelselt tööle, siis tule sealt ära!“ 

Tuuli Mäemat, 15. veebruar 2019, 16:28
Hing Fekeli õpetab õnnelik olema! Foto: Laura Strandberg
Tunnetaja Hing Fekeli ehk Cerli Sarv kurvastab, et liiga paljud inimesed teevad vastumeelselt oma tööd. Ta soovitab teha sellisel puhul elus mingi muutus.

„Ma olen õnnelik, et minu töö mitte ainult ei võta energiat, vaid annab seda mulle samamoodi vastu. Vahel mõtlen, et kui inimesed läheksid tööle nii, et nad saaksid energiat juurde, ja ootaksid õhtul lastega tegelemist ning söögi valmistamist, oleks ühiskond märksa õnnelikum,” unistab Fekeli ja tal on kohe ka nõu anda. „Kui lähed tööle vastumeelselt, tuleb valida muu amet, et aastate pärast ei peaks kahetsema tegemata otsuseid. Kõigil on olemas samad vajalikud vahendid, et oma elu ja suhtumist muuta,” paneb naine südamele.

Mis on sellise elu saladus? „Tasub mõelda rohkem võimalustele ja vähem takistustele ning olla antu eest tänulik. Elu on lihtne, kui seda ise keeruliseks ei elata,” vastab Fekeli pikalt mõtlemata. Vähem tuleb ka karta, sest hirmu tõttu eksimuste ees jääb elu elamata. “Vahel ei oska inimesed täpselt ka sõnastada, mis nendes hirmu tekitab.” Samamoodi suhtub ta ka muretsemisse. „Lase lahti see tunne, sest see ei anna midagi. Lase asjadel veidigi kulgeda,” naeratab naine soojalt.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2600
helen.serka-sanchez@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee