Uudised

Treener ja toitumisnõustaja Erik Orgu lemmikpõll on kui rätsepaülikond! (6)

Laura Verte, 31. märts 2019, 14:58
Erik Orgu peab praktilise põlle juures oluliseks selle mugavat tegumoodi ja korralikku kangast. Tiina Kõrtsini
Kes kasutab põlle iga päev, sellele on abiline rohkemat kui praktiline riietusese pliidi taga kandmiseks. Igapäevaselt treeneri ja toitumisnõustaja ametit pidav Erik Orgu teab, mis ühe põlle praktiliseks teeb, kuid oskab lugu pidada ka selle välimusest.

Populaarsete toitumiskavade ja retseptide autor Erik Orgu sõnab oma lemmikpõlle kohta nii: «Kodus süüa tehes ma põlle ei vaja, sest aastad on teinud minust puhta kokkaja. Sellegipoolest haaran väliüritustele minnes kapist kaasa oma lemmikpõlle, mis pakatab stiilitunnetusest ja sobib minu iseloomuga. Esteetiline tugev teksakangas ja nahast detailid teevad sellest põllest rohkema kui vaid praktilise kaitsevahendi.

Hindan põllede juures ka praktilisi külgi. Põll ei tohi olla liiga lühike ja peab rindkere korralikult ära katma. Ka riideeseme kangas on oluline – et see hülgaks niiskust ja oleks hästi pestav.

Kuna olen lemmikpõlle ka paljudel pildistamistel kandnud, siis kord toidupoes käies sain lõbusa ehmatuse osaliseks – kohtusin ootamatult enda peegelpildiga suurel plakatil

Samal teemal

30. märts 2019, 08:57
RETSEPT | Too kööki eksootikat: kana-pähklikarri
27. märts 2019, 10:18
TEATRIPÄEV | Põnevad leiud Eesti näitlejate riidekappidest
11. jaanuar 2019, 10:35
Erik Orgu soovitab: anna kaloritele tuld salatrenniga!

6 KOMMENTAARI

l
lol who cares 31. märts 2019, 17:06
üleshaibitud tühisus
t
Treener ? 31. märts 2019, 17:00
Miks reklaamite välismaiseid nitraate täis puu ja köögivilju? Miks vaikib vet /ja toiduamet??? Sissevedajad on rahamägedega suu lukku pannud?! Miks ei uuri sellist asja majanduspolitsei ja KAPO? Käib rahva räige mürgitamine! Pane parem suits ette ja mõtle /kumb tervisele rohkem kahju teeb!
Loe kõiki (6)

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2600
helen.serka-sanchez@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee