Nipid

Mida ometi koolilõpetajale kinkida? 10 head mõtet, mis võivad sulle abiks olla (2)

Annaliisa Köss, 19. juuni 2019, 14:48
Jagame sinuga mõningaid vahvaid ideid, mille üle iga koolilõpetaja kindlasti rõõmustaks. Foto: Jon Ly / Unsplash
Kingitust valida on sama raske kui... heinakuhjast nõela leida! Kas pole? Jagame sinuga mõningaid vahvaid ideid, mille üle iga koolilõpetaja kindlasti rõõmustaks. 

1. Festivali pass
Igale noorele meeldib muusikat kuulata ning miks mitte teha seda suvel vabas õhus koos sõpradega. Olgu selleks siis Viru Folk või Intsikurmu Festival, muusikaüritus paneb silmad särama!

Samal teemal

2. Autokooli õpingud
Koolipingist taas koolipinki! Just suvel, mil kohustusi vähem, on hea aeg alustada autokooli õpinguid. Vajalik oskus kogu eluks!

3. Telk + matkatarbed
Pole midagi lahedamat, kui paar sõpra kaasa haarata ning suvisesse loodusesse telkima minna. Milline rõõm, kui saad seda teha oma isikliku telgiga!

4. Väärisese
Olgu selleks siis kell, kõrvarõngad või mõni vanavanemate pärandatud perekondlik meene, kaunis kingitus jääb igal juhul lõpupäeva meenutama. 

5. Kõrvaklapid vmt tehnikavidin
Milline noor ütleks ära vingetest kõrvaklappidest või nutikellast?! Selle kingitusega oled igal juhul tema südame võitnud! 

6. Elamuskingitus
Neid pakutakse meil üsna rikkalikult ning valik on suur. Saada koolilõpetaja näiteks langevarjuhüpet tegema või aerulauamatkale! Äge kingitus on garanteeritud!

7. Praktiline köögitarvik oma korterisse
Iseseisva elu alustamiseks on vaja nii üht kui teist. Miks mitte panna kingipakki veekeetja, triikraud või blender? 

8. Märkmik ja sulepea
Uute ja paljutõotavate eesmärkide ning unistuste kirjapanemiseks kulub kindlasti ära üks ilus märkmik ja miks mitte just sulepea, millega erilised mõtted paberile jäädvustada. 

9. Lennupilet mõnda Euroopa pealinna
Reisimine pakub rohkelt elamusi ja võimalusi maailma näha. Just viimast hindab kindlasti ka iga koolilõpetaja. Mine ise samuti kaasa!

10. Mõne püsikulu katmine
Sinu jaoks ei ole paarkümmend eurot võibolla suur kulu, küll aga iga noore jaoks, kes alles alustab oma teel kõndimist. Võta enda kanda mõni tema püsikuludest, näiteks internetiarve, liikmelisus trenniklubis või Spotify aastamakse.