Uudised

Kaire Vilgats keerulisest suhtest: „Kooselu eksiga pärast lahutust kaua ei kesta!“ (16)

Annaliisa Köss, 4. august 2019, 20:59
UUED TUULED: Sotsiaaltööõpingud on Kaire sõnul olnud nii silmi- kui ka tema isiksust avardavad. «Selle elukutsega õpib nii palju iseenda ja teiste inimeste kohta!»Foto: Laura Strandberg
Kui veel mõnda aega tagasi oleks Kaire Vilgats (43) saanud jagada nõuandeid, kuidas edukalt eksabikaasaga ühe katuse all edasi elada, siis praeguseks on nende 2015. aastal lahutatud kooselu lõppenud. Kuid naine ei ole õnnetu, otse vastupidi – ta pakatab energiast. «Enesehaletsus siin ei aita!» lausub ta enesekindlalt.

Kaire tunnistab, et otsus ühes majas edasi elada tuli paari ühiste laste Alfred Aleksandri (15), Mihkel Mattiase (13) ja Karin Kerti (9) heaolu silmas pidades. «Selline kooseluvorm hakkas lõpuks ikkagi meie mõlema eraelu häirima,» tunnistab naine lahutusele järgnenud kooselule mõeldes. «Natuke on sellest ajast nüüd tagantjärele kahju, sest uusi suhteid me koju ei toonud ja seetõttu ei olnud me nendele ka lõpuni avatud. Eks mingid asjad jäid meil ka läbi närimata ja see tekitas tülisid,» kirjeldab Kaire eksabikaasade muresid. Sellegipoolest saab ta laste isaga (muusikaprodutsent Johannes Lõhmus – toim) ka praegu hästi läbi.

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

5. august 2019, 13:47
VÄRSKES NIPIRAAMATUS | Kaire Vilgats: „Varem üritasin seda varjata, aga mulle teevad paljud asjad haiget!“
2. august 2019, 07:50
Eesti pearabi Efraim Shmuel Koti perekonda sündis 11. laps
2. august 2019, 07:46
Pereterapeut annab nõu: nii säästad lapsi lahkumineku raskustest
31. juuli 2019, 19:20
Kaire Vilgatsi eksmees Johannes Lõhmus saab uue naisega lapse