Nipid

10 nõuannet, mis muudavad su pulmaöö meeldejäävaks (10)

Nipiraamat, 25. august 2019, 17:49
Paljud paarid loobuvad seksimisest paar nädalat kuni isegi mõned kuud enne pulmi. See aitab muuta pulmaööl kogetava taas värskeks. Foto: Oleksandr Pyrohov / Pixabay
Kihlunud veedavad kuid, et planeerida oma pulmapäeva, jättes seejuures suurema tähelepanuta pulmaöö. Samas on just peole järgnev see, mis laseb pruutpaaril viimaks jääda kahekesi – niisiis tasuks mõelda läbi ka need hetked, et kõik oleks romantiline ja tähenduslik.

Flirtige teineteisega pulmapeol
On lihtne kaotada end pulmamöllus, kui tuleb pidevalt tervitada külalisi, lõigata kooki või muretseda saja erineva pisidetaili pärast. Pea meeles, mille pärast te tegelikult seda kõike teete. Ära unusta peatuda, et vaadata üksteisele sügavalt silma, jagada õrnusi ja flirtida omavahel. Väike kõrva sosistatud siivutus aitab kaasa põnevuse loomisele ja kütab teid pulmaöö ootuses kuumaks.

Samal teemal

Võtke aega
Paljud mõtlevad, et pulmaöö tähendab kohest voodisse hüppamist, kuid tegelikult väärib see mõne hetke võtmist, et arutada läbi päeval toimunu, enim puudutanud hetked ja korrata sedagi, mida üksteise vastu tuntakse. Sageli möödub pulmatrall asjaosaliste jaoks linnutiivul, mistõttu annab aja võtmine võimaluse ilusaid hetki pikemalt nautida.

Looge kütkestav atmosfäär
Lase olukorral kujuneda romantiliseks või, kui see kütab teid üles, veidi nurjatuks. Rahulikum tempo aitab ka atmosfääri mõnusamaks sättida. Võta selleks kaasa nii teie lemmikmuusika, lilled, küünlad ja vahest isegi massaažiõli või muud naudingut pakkuvad asjad, mis muudavad õhtu eriliselt kirglikuks.

Nautige teineteist
Rääkides voodisse hüppamisest, siis võid tunda muret seksi pärast. Süütuna ringleb sul peas ilmselt tuhandeid küsimusi ja kõhklusi. Mittesüütuna võid tunda aga survet muuta pulmaöö seks erilisemaks kui muidu. Ei ole oluline, kui kogenud sa oled, sa ei tohi ennast survestada. Selle asemel keskendage tähelepanu teineteisele: nautige intiimsust ja kõike seda, mida sel hetkel suudate üksteisele pakkuda. Kui saavutad pulmaööl orgasmi, on see suurepärane. Kui mitte, siis teadke, et teil on terve ühine elu ees selle korduvaks kogemiseks!

Hoiduge eelnevast seksist
Paljud paarid loobuvad seksimisest paar nädalat kuni isegi mõned kuud enne pulmi. See aitab muuta pulmaööl kogetava taas värskeks. Uudsust aitab voodiellu tuua ka millegi ammu mõeldu proovimine. Kui tegu on juba su elu uue peatükiga, miks mitte avada uut lehekülge ka oma seksielus!? Lisa põnevust ja lõbu uudse pesu, mõne eksperimentaalse poosi või vidinaga. Aga tee seda kõike ainult siis, kui oled selles kindel, sest ainult enesekindel armastaja on hea armastaja.

Muutke mõtet pulmaööst
Kui te olete liiga väsinud eelmänguks, siis ei saa ka seks olla suurepärane. Ehk oleks targem sellisel juhul oodata hommikuni? Te olete ka siis veel pulmaöö voodis, laetud eelmise päeva adrenaliini ja erutusega, kuid rohkem puhanud, et nautida igat hetke.

Pakkige kott kaasa
Rohkem kui paar pruuti on vaadanud hommikul tõtt olukorraga, kus neil on ununenud kaasa võtta vahetusriided. Teise päeva hommikul sama pruutkleidiga läbi hotelli vastuvõtu kõndimine ja kojusõit võib näida eriti pikk ja piinarikkalt piinlik. Nii ole tark pakkima kaasa kott igapäevasemate riiete, hügieenitarvete ja mugavate jalanõudega. Ära unusta võtmast ka lemmikpesu, sest peokleit võib olla nõudnud erilahendusega rinnahoidjaid ja korsetti. Juhuks, kui majutusasutuses on ka bassein või läheduses veekogu, võtke hommikuseks värskendavaks ujumiseks ühes ka trikoo ja ujumispüksid.

Vältige (liigset) joomist
Kui oled joonud, siis ära istu autorooli, eriti oma pulmaööl! See võib tunduda elementaarne, kuid väga paljud pruutpaarid ei mõtle eelnevalt sellele. Ohtlik pulmaöö pole õnnelik pulmaöö. Samuti võib liigne alkoholitarbimine vähendada pulmaööl seksi nauditavust.

Valmistage väike snäkilaud
Võib näida uskumatu, aga paljud paarid jõuavad pulmapeol vaevu süüa – olgu see tingitud ajast, mis kulub tantsimisele, külalistega suhtlemisele või närvidest, mis ei lase einestada, sest pidev tähelepanu on sinul. Kui möll on ühel hetkel läbi, võib korraga tabada tühja kõhu tunne. Selleks, et ei peaks kuulma pulmaööl kõhukorinat, lase sõpradel või majutuskohal pakkida kaasa kergeid snäkke.

Muutke pulmaöö teie nägu
Kõige tähtsam on aga muuta pulmaöö enda nägu. Ära tunne vajadust muuta see filmides nähtud perfektseks stseeniks või kellegi teise sarnaseks. Kui te võtate aega, et luua ööst mälestusi, on see ka mälestusväärne!

Allikas: TheSpruce.com

Telli Nipiraamatu Tee ise sarja ajakiri Pulmad SIIT!