Uudised

Anne Veski abielust Bennoga: „Eks me kakle ka, ega see meil mingi sulavõi ole!“ (2)

Kadi Saar, 5. september 2019, 20:40
NAGU KANGEKAELNE KALA VEES: «Ma olen sündinud ahviaastal ja Kalade tähtkujus. Ühelt poolt meeldib mulle kõik edev, särav, esinemine ja eputamine. Teisalt olen väga rahulik, paindlik, lähen vooluga kaasa. Samas võin teha vahel ootamatusi – näiteks ujuda vastuvoolu. Kangekaelne olen ka – ei tea, kust see tuleb.»Foto: Stanislav Moškov
Suvi on Anne Veski jaoks väga lõbusalt kulgenud – kontserdid siin ja seal üle Eesti igal nädalavahetusel. «Meid pannakse kokku Nublu, Reketi või 5miinusega. Iga kord avastan, et poisid on väga lahedad! Nalja saab ka alati omajagu!»

Miljonite lemmik lauljanna Anne Veski (63) tundub praegu laineharjal sõitvat nii kodumaal kui ka mujal. Popdiiva tunnistab, et on tõesti head ajad. «Eks see sõltu sellest, kuidas oma tööd teed. Mingil määral käib see muidugi lainetena –
kui saad populaarseks, särad esimese kümnendi hommikust õhtuni. Seejärel tuleb väike rahunemine, mis muidugi ei tähenda, et sa kuhugi kaod. Elu annab siis uue tõusu ja uued võimalused. Ma ütleks, et meil on praegu juba selline teine või kolmas laine,» räägib naine avatult.

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

4. august 2019, 20:59
Kaire Vilgats keerulisest suhtest: „Kooselu eksiga pärast lahutust kaua ei kesta!“
30. mai 2019, 12:51
Kristel Aaslaid aastaid kestnud pimedusest: „Isegi kui olin inimestega koos, tundsin ennast ikka üksinda!“
30. aprill 2019, 18:02
Mailis Reps 20 aastat kestnud abielust: perest ei saa välja astuda, kui sul on lapsed

2 KOMMENTAARI

n
naine 2. september 2019, 19:54
Hästi vahva naine... Temast kohe õhkub sellist sära ja positiivsust. Annet kuulates või lugedes tunned,et ta justkui annab sulle ka mingi energialaksu...ja kõik tundub kuidagi palju lihtsam ja lõbusam.
v
Villu 2. september 2019, 19:18
Need probleemid kaovad siis kui võtad vastutuse oma probleemide ees ja lõpetad neid teistele inimestele peegeldamast. Seda nimetatakse arenemiseks.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
kadi.saar@nipiraamat.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee