Nipid

PULMAD: 10 ideed unustamatuks tüdrukuteõhtuks (3)

Nipiraamat.ee, 13. september 2019, 18:22
Tüdrukuteõhtul glämpima ehk glamuurselt telkima? Miks mitte!Foto: Pixabay
Tüdrukuteõhtu planeerimine võib olla paras peavalu. Toome sinuni 10 ideed, mis võiksid aidata korraldamist lihtsamaks muuta!

10 ideed tüdrukuteõhtuks:

Samal teemal

1. Spaapäev või -nädalavahetus. Super idee, kui pruut ja tema kaaskond vajavad enne pulmapidustusi aega laadimiseks. Broneerige hoolitsusi, massaaže ja maniküür-pediküür, et spaapuhkus ikka täielikult asja ette läheks! Ja ärge siis piirduge ainult ühe ööga, vaid jääge kogu nädalavahetuseks!

2. Grupitreening. Miks mitte ühendada lõbus kasulikuga ja jooga või bodypumpi fännist sõbrannat hoopis ühistreeninguga üllatada? Kui tulevane pruut on pigem välitreeningu inimene, võite võtta ette pikema matka või teha joogat rannaliival!

3. Matkama või glämpima! Võite hoida vanamoodsat joont – panna telgid püsti ja pugeda magamiskottidesse või proovida glamuursemat varianti mugavates telkmajades ööbides! Mõlemal juhul võtke õhtul lõkke ümber aeg maha, küpsetage vahukomme ja rääkige õudusjutte!

Tüdrukuteõhtul glämpima ehk glamuurselt telkima? Miks mitte!Foto: Pixabay

4. Festivalile või kontserdile! Oh, kui palju on ägedaid festivale igale maitsele – Retrobestist Intsikurmuni! Ajage punt kokku ja veetke üks mõnus nädalavahetus lemmikmuusika ja -sõprade seltsis!

5. Reisile! Kui eelarve lubab, koguge kamp kokku ja valige sihtkohaks mõni kihvt paik Euroopas. Lustimist hindavatele sõbrannadele võiks meeldida Disneylandi külastamine Pariisis, pidutsejatele reis Ibizale ja alternatiivkunsti huvilistele käik Kopenhaagenisse. Võimalusi jagub!

6. Pidžaamapidu. Ülimalt soodne, kuid samas ütlemata lõbus ja eriline viis vallalisust tähistada! Vaadake lemmikfilme, mängige lauamänge ja tantsige! Kui tüdrukuid tuleb kokku palju, siis rentige peo jaoks hoopis mõni nunnu AirBnB kodu.

Kui eelarve lubab, koguge kamp kokku ja valige sihtkohaks mõni kihvt paik Euroopas, kus üks korralik tüdrukuteõhtu maha pidada. Foto: Alex Chaplinsky/Unsplash

8. Benji- või langevarjuhüpe. Hoiatus, see on vaid (hull)julgetele! Mõistagi pole see kõigi jaoks, kuid kui teie seltskond naudib närvikõdi ja uute asjade proovimist, siis miks mitte! Te ei unustaks seda pidu kunagi! NB! Kindlasti arutage asja omavahel enne, kui kedagi lennukiga taevasse saadate.

9. Paintball. Jälle midagi seiklushimulistele! Aga pea meeles, et sinikad on selles mängus üsna tavalised, seega ei tasuks seda vahetult enne pulmapidu proovida. Asja saate vürtsitada, kui kannate mängimise ajal naljakaid kostüüme.

Oh, kui ägedaid festivale meil ja kaugemal toimub! Veetke tüdrukuteõhtu lemmiksõprade ja muusikaga!Foto: Michael Benz/Unsplash

10. Kunsti- või käsitööõhtu. Kui pruudi näol on tegu loova ja oma kätega meisterdamist armastava naisega, siis on see midagi just teile! Broneeri juhendatud maalimisõhtu, õmblemise töötuba või keraamikatund. Võimalusel võid õpetaja hoopis koju külla kutsuda!

Allikas: Blogi Modern Moh

Telli Nipiraamatu Tee ise sarja ajakiri Pulmad SIIT!

3 KOMMENTAARI

j
juku eile, 13:54
nad pole ju enam ,,,tüdrukud,,,kaks noort plikat on teeääres ja üks mees peatab auto ning lausub et tüdrukud,ma viin teid edasi,,üks plika ütleb et tänan,aga me pole enam tüdrukud,meid juba viidi!!!
m
2. oktoober 2019, 00:10
Mis tähendab "tunda end jälle korraks 15-aastasena" ? Need soovitused ongi ju 13-15 aastastele. Või tehke mis tahate, aga ärge spapäeval basseini k uske. Seal käivad teised ka.
Loe kõiki (3)