Raha

Lotoga ligi 850 000 eurot võitnud mees plaanib osta maja (29)

Ohtuleht.ee, 20. september 2019, 15:23
Foto: Teet Malsroos
Ida-Virumaal internetist ostetud piletiga võideti  30. augusti Eurojackpoti loosimisel 846 843,80 eurot.

Võitjaks osutus Narvas elav mees, kes vormistas oma võidu digitaalselt ja on tänaseks võiduraha juba ka oma kontole saanud.

Mees rääkis Eesti Lotole telefonis siiski lahkesti oma emotsioonidest ja plaanidest seoses võiduga. Mehe sõnul on ta lotot mänginud aeg-ajalt – nii Eurojackpot’i kui ka Bingot ja Vikinglottot. Lotopiletid ostab alati pliks-plaks valikuga, jälgides siiski, et numbrid ikka meelepärased oleksid – et mõni tema jaoks oluliste tähtpäevadega seotud numbritest piletil oleks. Enne suurvõitu on mees saanud vaid väikseid võite ning tal pole enda sõnul kunagi olnud tunnet, et peaks kindlasti võitma jackpoti.

Oma suurvõidust sai mees teada juhuslikult, kui töökaaslane hakkas rääkima, et kellelgi ikka väga vedas. Ta kontrollis siis oma mängukontot ja leidis oma suureks üllatuseks, et just tema oli sedapuhku see õnnelik.

Võiduraha eest plaanib mees muuhulgas oma maja soetada. Ta on juba ammu väikesest majast unistanud, nüüd ilmselt küll saab endale ka natuke suuremat lubada. Töölt ei plaani mees ära tulla, kuid arvab, et võiks natuke rohkem maailmas ringi vaadata – seni pole töö kõrvalt reisimiseks kuigi palju aega jäänud.

Võidust teavad mehe sõnul ta abikaasa ja laps, samuti mõned lähedasemad tuttavad.   

29 KOMMENTAARI

m
Marion Pärn 20. september 2019, 23:04
No see on ju ilmselgelt Pavel Lust Narvast, kes "Kättemaksukontori" viimases osas imetabaselt püstirikkaks oli saanud.:)
p
20. september 2019, 22:39
Praeguste hindadega ei tasu osta. Oodaku KaKa ja koos sellega saabuv majanduskriis ära
Loe kõiki (29)