Nipid

PULMAD | Kuidas leida see parim kuupäev? 

Helen Serka-Sanchez, 9. oktoober 2019, 08:00
Pulmakuupäeva valik võib olla väga keerukas. On teatud maagilised kuupäevad, aga võibolla tasub valida siiski teile tähtis kuupäev. Foto: Freestocks.org / Unsplash

Kui rõõmus kihlumise jah-sõna on teele läkitatud, tuleb asuda praktilise pulmakorralduse juurde. Esimene samm on valida välja kuupäev, mille pinnalt saab teha juba kõik muud vajalikud kokkulepped ja plaanid.

Alati võib pulmapäevaks valida paarile olulise kuupäeva, mis on seotud suhte või perega. Nii on tore tähistada igal aastal samal päeval nii pulma- kui ka näiteks esmakohtumise aastapäeva. Või siis tahetakse meeles pidada armsa sugulase sünnipäeva ja teha see eriti meeldejäävaks oma pulmapäevaga.

Maagilised kuupäevad

Statistika näitab, et eestimaalased armastavad pulmi pidada nädalalõppudele jäävatel maagilistel kuupäevadel. Peale selliste kuupäevade, mil sama number on nii päeval kui ka kuul (nt 06.06), on hästi populaarne abiellumise aeg ka valentinipäev, st 14. veebruar. Juhul kui on plaanis valida mõni säärane kuupäev, tuleks pulma korralduslik pool võimalikult vara paika panna. Muidu võib ilmneda, et pole enam võimalik saada soovitud aega perekonnaseisuametis ega palgata lemmikfotograafi, -pulmavanemat või -toitlustajat. Samuti võivad teenusepakkujad sellistel kuupäevadel kallimat hinda küsida.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24. oktoober 2019, 20:30
PULMAAPSUD | Naljakad tõestisündinud lood
22. oktoober 2019, 20:00
PULMAD | Kuidas lihtsa vaevaga pulmakutsed valmistada?
11. oktoober 2019, 07:00
PULMAD | Kas me peaksime teda pulma kutsuma?
5. oktoober 2019, 21:55
PULMAREIS | 8 sammu täiuslike mesinädalateni