Nipid

PULMANIPID | Põhjalik õpetus, kuidas koostada täiuslik päevakava 

Helen Serka-Sanchez, 28. oktoober 2019, 21:43
Sujuv ja muretu pulmapäev saab alguse hästi läbi mõeldud ajakavast. Foto: Florentine Pautet / Unsplash

Sujuv ja muretu pulmapäev saab alguse hästi läbi mõeldud ajakavast. Selleks, et tähtsal päeval peataolekut ja ootamatusi vältida, tuleks koostada päevakava.

Pulma ajakava annab asjaosalistele hea ülevaate, mis päeva jooksul toimuma hakkab. Seda teades on kõik õigel ajal õiges kohas ja jäävad ära ootamatused, mida viimasel hetkel lahendada.

Ajakava koostades pidage meeles:

  • Hommikusöök on vältimatu. Ees seisab pikk päev ja võite ju arvata, et küll jõuab käigu pealt midagi näksida. Ükski pulmapäev ei tohiks alata ilma korraliku hommikusöögita.
  • Piisavalt aega sättimiseks. Võimaluse korral tasub kutsuda juuksur ja meigikunstnik enda juurde, et vältida eri kohtade vahet sõitmist. Nii saate kodus, hotellis või ürituse toimumispaigas end liigse kiirustamiseta valmis panna.
  • Ilupiltide tegemine võtab palju aega. Leppige fotograafiga kokku, millal soovite teha ilupildid. Paljud soovivad neid teha ka enne tseremooniat või peopaika saabudes. Juhul kui külalised peavad ürituspaigas jääma pruutpaari pildistamist ootama, peaks neil kindlasti olema köitvat tegevust. 
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

6. juuni 2020, 18:44
PULMAD TULEKUL | 10 lihtsat asja, mida pulmapäeval kindlasti vältida
4. veebruar 2020, 05:52
Pulmad tulekul? Tee kindlaks, kas vajad tähtsa päeva organiseerimisel pulmakorraldaja abi!
25. august 2019, 17:49
10 nõuannet, mis muudavad su pulmaöö meeldejäävaks