Inimesed

Epp Kärsin: „Naine saab oma mehe tervendamiseks väga palju ära teha!“ 

Annaliisa Köss, 8. detsember 2019, 18:36
EPU MOTO: „Unista suurelt, usu iseendasse ja usalda elu, siis kannab see sind kätel!“Foto: Laura Strandberg

Kui algul lepime Epu kiire graafiku tõttu kohtumise kokku pühapäeva hommikuks ühes hubases Kadrioru restoranis, leiab meie vestlus olude sunnil aset hoopis neljapäeval ning Lasnamäel TV3 majas asuvas tagasihoidlikus sööklas. Pühapäeval lendab Epp aga Münchenisse. Mis põhjusel, seda ta ei avalda, ja ma ei küsi ka. Las salapärane naine olla pealegi salapärane…

Armastuse maaletoojana tuntud naudingute õpetaja Epp Kärsin (40) saabub intervjuule kui jumalanna – seljas sinepikollane poolpikkade varrukatega kasukas, tikk-kontsaga mustad saapad nõtkelt mööda asfalti klõbisemas, juuksed veel veidi niisked ning näol mitte grammigi meiki. „Milline graatsia!“ mõtlen endamisi. „Tegelikult olen ma maalaps, kuigi see vist kuskilt välja ei paista,“ muigab ta kavalalt, kivike hambal sätendamas. „Kasvasin üles väikeses Kobratu külas Tartumaal, kus ainukesteks tüdrukuteks olid mina ja minu õde, ülejäänud kõik poisid. Sealt ilmselt ka suur armastus meeste vastu,“ muigab ta taas ning ei salga, et tundis seksuaalsete teemade vastu huvi juba lapsepõlves.

Taipamine juhuse läbi
2014. aastal põles Epp läbi ning müüs maha oma iluvaldkonnaga seotud ettevõtte. „Mul tekkis tugev akrüüliallergia ning olin seetõttu suisa EMO-s tilgutite all,“ täpsustab ta, et veetis pärast seda pool aastat niisama, teadmata, mida eluga peale hakata.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

3. detsember 2019, 06:00
DETSEMBRIKUU NIPIRAAMAT | Loe nüüd ajakirja ka veebis!
23. november 2019, 17:00
5 NIPPI: Epp Kärsin aitab voodisse särtsu tuua
6. november 2019, 18:31
Inga Lunge: „Paljud kasutavad seda võimalust, et mõtlevad ennast stressi, aga mulle nii ei meeldi!“