Tarbija

KRIISIVARU SOETADES: Õhtuleht leidis poest lihakonserve, mida ei tohiks ammu enam müüa!

Vidrik Võsoberg, 20. veebruar 2020, 12:18

6 KOMMENTAARI

i
Igav ei hakka./ 20. veebruar 2020, 15:53
Loen purgilt silti - Põltsamaa teeb Kukesuppi ilma lihata.Kas sinna pannakses sisse siis kukesuled või kuke kiremine. Tegelikult on supp hea!
s
saslokk/ 20. veebruar 2020, 19:38
Ma vaatasin poes et müüvad ka Armeenia saslokki . Ei tea kas panevad sinna mõne armeenlase kah sisse?
e
eelmuthh/ 20. veebruar 2020, 14:14
Kohutav mida nad sinna "sealiha" konservide sisse topivad - seakamar, kanalihamass, seapekk, seasüda. Nagu oleks tegemist loomasöödaga.Isegi loomadele on seda raske anda. Ei mingeid regulatsioone.Roti liha on sealt veel puudu.
p
pekk/ 20. veebruar 2020, 19:37
Sa oled ikka tõesti jämepea. Süda ja pekk on tõeline delikatess. Ning seakamar on parim asi üldse. Söö hot dogi circle K-s ja naudi.
t
20. veebruar 2020, 14:01
Toredad on need videod, kus Eestis elavad välismaalased maitsevad nn. eesti toitu ja annavad selle kohta hinnangu. Tavaliselt nad ei teagi, et sest toidust osa on ainult siin toodetud, aga hinnang tuleb kogu Eestis müüdavale toidule.
t
Tallinna KILU - püütud Tallinnast/ 20. veebruar 2020, 12:52
Õhtulehe lugeja ja ajakirjanik imevad paanika välja mitte millesti. Mis kuramuse Koduküla peab lugejal olema välismaal? Kas tal laste ja doktorivorsti puhul peavad olema Lätis ka oma lapsed ja doktorid? Igal konservil on oma koostis. Muuseas kui ostad poest veiseliha või põdra suitsuvorsti, siis ka seal sees on sealiha. See on lihtsalt komponent. Kas tahaksid veiseliha konservi kus sees on ainult veiseliha? Ehk siis plekkkarpi pandud kuumutatud veiseliha? Osta siis poest liha ja pane see ahju. Ja vaata et sa jumala eest poest ei osta kiievi kotlette. Kindlasti ära osta ka Tallina kilu:)))